powrót do bloga

Rolls-Royce Dawn | Świat luksusu, ekstrawagancji, nieskrępowanego piękna

 

Zapisując się w Newsletterze na stronie RR, wypełniając formularz, możemy wybrać tytuł poprzedzający nasze nazwisko. Pozornie nic wielkiego, ale wybór bynajmniej nie ogranicza się do zwyczajowego Mr. czy Ms. Trafimy tu na przedrostki: Sir, Lord… i jeszcze kilka „mniej popularnych”. Ten wybór dość dobitnie informuje nas gdzie jesteśmy. To trochę jak komunikat – Uwaga, wkraczasz w inną rzeczywistość. Za chwile znajdziesz się w miejscu dla najbardziej wymagających. Świecie luksusu, ekstrawagancji, nieskrępowanego piękna.

Filozofia marki zamykającej wyrafinowany luksus w dystyngowane kształty karoserii tak wyrafinowanej, że aż nie pasującej do realnego Świata wydaje się bardzo prosta. Jak dla mnie zamyka się w jednym angielskim słowie – bespoke. Bo tylko takie są te auta – szyte na miarę. Niebosiężny luksus, wyrafinowana precyzja, szczyt dobrego smaku oraz zegarmistrzowska perfekcja inżynierii tętniącej życiem sześciuset dzikich, czystej arabskiej krwi koni,  to nadal za mało. Rolls-Royce to znacznie więcej. Ręcznie wykonane inkrustacje, haftowane monogramy, czy spersonalizowany kolor, który od dzisiaj, już na zawsze będzie nosił imię jakie to Ty mu nadasz . Dopiero tutaj RR zaczyna swoją prawdziwą opowieść. Zaczyna mówić do Ciebie dokładnie to, co chcesz usłyszeć, ubrane w najpiękniejsze słowa, w najbardziej melodyjnym języku Świata.

Inspired By Fashion – to kolejny krok w stronę nieskończoności. Biel Andaluzji, Kobaltowa Czerń, wnętrze w kolorze Arktyki i oczywiście dodatki. Kiedy tło jest tak czyste, gdy stanowi tak perfekcyjną ramę, detale stają się prawdziwym manifestem. A gdy ich nazwy brzmią jak poezja, wiesz, że jesteś w najlepszym z możliwych miejsc. Mugello Red, Cobalto Blue lub Mandarin, te barwy rozlane na najlepszych jedwabiach, jakościowych skórach, perfekcyjnie utkanych tkaninach eksplodują swoja energią pod każdym Twoim spojrzeniem. Stanowią dopełnienie tak intensywne, że całe oceany piękna tego auta, cały spokój zimnej bieli, nagle ginie, staje się niewidzialny, niemożliwy do zapamiętania. Mugello Red, Cobalto Blue, Mandarin – tylko one pozostają w Twojej pamięci. My wybieramy Mugallo, a zapatrzeni w sposób tworzenia RR, na nowo uczymy się znaczenia słowa – bespoke. I tylko tak chcemy projektować.

 

Tekst: Tomasz Tronina

 

Zdjęcia: www.rolls-roycemotorcars.com

Skontaktuj się z nami

Dzień dobry, nazywam się , piszę do Was z miejscowości , chciałbym porozmawiać odnośnie .
Proszę o kontakt na adres @ lub nr tel .

Zadzwoń do nas

792 785 222