Projekty Komercyjne | Projekty Wnętrz komercyjnych

Luksusowy Resort na Karaibach, Butikowy Hotel w Meksyku, Hipsterska Restauracja w Oslo. To również nasze portfolio.

 

Międzynarodowe doświadczenie, współpraca z najlepszymi Architektami i tak różna skala projektów, daje nam pewność działania. Jesteśmy ekspertami. Jesteśmy dla Ciebie.

 

Projekty przestrzeni i wnętrz biznesowych

 

Wygląd budynku firmy jest wbrew pozorom niezwykle istotnym aspektem prowadzenia działalności. Placówka jest niejako wizytówką całego przedsiębiorstwa, dlatego konieczne jest zadbanie o jej aspekt wizualny. Do warto dodać, że pracownikom będzie pracowało się lepiej w bardziej komfortowych warunkach, co może przełożyć się korzystnie na ich efektywność. To nie wszystko, ponieważ estetykę powierzchni na pewno docenią również klienci pojawiający się w Twoim biurze. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Proponujemy bowiem projektowanie wnętrz komercyjnych!

 

Prowadzisz hotel lub biurowiec i chcesz zatroszczyć się o lepszy wygląd danej powierzchni? A może dopiero jesteś na początkowym etapie inwestycji i potrzebujesz projektu obiektu, który dopiero powstanie? Pomożemy!

 

Jeżeli interesują Cię projekty biurowców lub innego rodzaju wnętrz komercyjnych, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Nasze biuro ma wieloletnie doświadczenie. Mieliśmy okazję współpracować z najbardziej wymagającymi klientami, zawsze spełniając wszystkie ich potrzeby, bo do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Projektowanie jest dla nas pasją, dlatego zapewniamy, że i do Twojego projektu przyłożymy się w pełni.

 

Projektowanie wnętrz biurowych

 

Planowanie powierzchni biurowych wymaga nie tylko zmysłu estetycznego. Przestrzeń ta musi być przede wszystkim ergonomiczna, a więc zapewniać pracownikom pełen komfort pracy, a my zawsze stawiamy na funkcjonalność. Jednak w parze z wygodą i estetycznym wyglądem biurowców w każdym przypadku staramy się także dopasować charakter wnętrza do Twojej działalności. Jest to bowiem niezwykle ważne w pozytywnym odbiorze firmy i kreowaniu jej tożsamości.

Owocna współpraca wymaga dobrego kontaktu, dlatego serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie. Poznamy Twoje oczekiwania, co pozwoli nam się lepiej dopasować. Jeśli nie masz własnych sugestii, to sami podamy kilka propozycji, spośród których wybierzesz najodpowiedniejszą dla Ciebie.

powrót do projektów

SYNEXUS

Klasa. Medycyna. Biznes.

 

 

Nowy Jork | 520

Ogromny magazyn w centrum Nowego Jorku?

OVO II | Wrocław

Wyjątkowy kształt, wyjątkowy materiał, wyjątkowe wnętrze.

Three Turtle Resort & Marina - Apartmenty

Jeden z pierwszych tak złożonych wirtualnych spacerów na świecie.

Three Turtle Resort & Marina

Weź głęboki oddech i przygotuj się na długą podróż po Karaibach.

4F

Profesjonalne wyposażenie w nowoczesnym wydaniu.

 

Neopark

Nawet najlepsza przestrzeń biurowa nie inspiruje bez inspirującego otoczenia.

Nowogrodzka Square

Jak stworzyć przestrzeń do pracy dla innych?

Kraków

Rozmiar nie świadczy o klasie. Ten mały apartament jest tego najlepszym dowodem.

OVO

Nowoczesne technologie VS Ekskluzywne wnętrze

Gemini - Tychy

Wizualizacje to nie tylko coś osobistego. Czasem to coś znacznie większego.