Zieleń | Projektowanie Zieleni

Tak zaczęło się Innovattio. Pierwsze były wnętrza, ale jeszcze wcześniej była Architektura Krajobrazu. Projektowanie Zieleni to bardzo ważny kawałek Architektury. Odpowiedni poprowadzony staje się ramą i perfekcyjnym dopełnieniem budynku lub wnętrza.

Ogród jest wizytówką każdego domu. To on ma za zadanie robić dobre pierwsze wrażenie. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiedni projekt terenów zielonych wokół własnego domu. Zarówno niewielki przydomowy ogród, jak i duża zielona przestrzeń mogą stać się oazą spokoju i miejscem do wypoczynku dla wszystkich domowników. Jeśli jednak działka jest niewielka, a Wy chcielibyście, by ogród stanowił jedynie ozdobę, również pomożemy w jego aranżacji. Spełnienie oczekiwań naszych Klientów ma dla nas najwyższy priorytet.

Styl i elegancja zaprojektowanych ogrodów

Piękny dom to główna część każdego naszego projektu. Jednak jego otoczenie jest równie istotne. Bez niego cała przestrzeń jest jakby niekompletna. Dlatego wybierając przydomową zieleń skupiamy się na połączeniu Waszych oczekiwań, panujących trendów i dopasowaniu cech domu do ogrodu. Tylko takie zestawienie sprawia, że ostateczny efekt jest w pełni zadowalający. Nasze projekty przestrzeni zielonej przed domem są piękne i funkcjonalne. Każdy Klient może wskazać nam wszystkie swoje potrzeby i oczekiwania.

Willa wśród kwiatów i zieleni

Wszyscy lubimy otoczenie roślin. Korzystnie wpływają na nasze samopoczucie, koją nerwy, uspokajają i wyciszają. Jeśli marzycie o domu skąpanym w kwiatach, z chęcią przygotujemy projekt zieleni, który umożliwi Wam taki błogostan. Otoczenie domu wypełnione rabatami kwiatowymi wcale nie musi być bardzo pracochłonne w przygotowaniu czy pielęgnacji. Co więcej, nasze realizacje przydomowej zieleni uwzględniają panujące na danym terenie warunki mikroklimatyczne. Nasi eksperci doskonale wiedzą, jakie gatunki sprawdzą się na mniej żyznej czy suchej glebie, co dobrze sprawdzi się w cienistych częściach ogrodu, a co najlepiej posadzić w słonecznych miejscach. Jeśli takie jest Wasze życzenie, w projekt zieleni przed domem chętnie wkomponuje elementy małej architektury. Altana grillowa czy duża rodzinna huśtawka to ulubione miejsca wielu domowników w letnie popołudnia, a także obowiązkowy fragment przydomowej scenerii dla wielu osób.

Ogród piękny o każdej porze roku

Ogród otaczający luksusową rezydencję powinien zachwycać o każdej porze roku. W projektach zieleni dbamy o dużą ilość zimozielonych roślin, które również w chłodnych częściach roku stanowią eleganckie tło otaczającej nas przestrzeni. Przy domu nie może zabraknąć kolorowych kwiatowych rabat, przyciągających wzrok wiosną i latem, drzew zmieniających barwy wraz z nastaniem jesieni oraz iglastych drzew, które wyjątkowo pięknie prezentują się przysypane śniegiem. Nasi eksperci zadbają również o różne strefy przydomowego ogrodu. Powinna znaleźć się wśród nich przestrzeń do relaksu, reprezentacyjny przedogródek oraz miejsce pełniące jedynie ozdobną funkcję. Każdy z naszych ekspertów z chęcią stworzy projekt zieleni, w którym będzie można znaleźć wszystkie te elementy.

Dbałość o szczegóły

Niezależnie od tego, czy projektujemy dom, czy też otaczającą go przestrzeń, dokładamy wszelkich starań, by powstała wizja spełniała nawet najmniejsze wymagania naszych klientów. Troska o szczegóły to jedna z naszych najważniejszych cech. Właściciele pięknych willi cenią sobie nasze projekty, gdyż ich efekt często przekracza ich oczekiwania.

powrót do projektów

Zegrze House

Naturalny. Wtopiony w przestrzeń. Nie do przeoczenia.